رییس دانشگاه علمی کاربردی گیلان از آغاز ثبت نام دانشجویان جدید این دانشگاه برای بیش از ۱۶۰ کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد.   گیله خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛  ابراهیم کازرونی منفرد گفت: ثبت نام دانشجویان جدید این دانشگاه برای بیش از ۱۶۰ کد رشته در مقاطع […]

رییس دانشگاه علمی کاربردی گیلان از آغاز ثبت نام دانشجویان جدید این دانشگاه برای بیش از ۱۶۰ کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد.

  گیله خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛  ابراهیم کازرونی منفرد گفت: ثبت نام دانشجویان جدید این دانشگاه برای بیش از ۱۶۰ کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی آغاز شد.
وی افزود: علاقه‌مند ان برای تحصیل در ۹۰ رشته‌ی کاردانی و ۷۷ رشته‌ی کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
رییس دانشگاه علمی کاربردی گیلان همچنین گفت: هفتم تا هفدهم دی ماه مهلت ثبت نام دانشجویان جدید برای حضور در کلاس‌های نیمه‌ی دوم این سال تحصیلی است.
ابراهیم کازرونی منفرد افزود: در حال حاضر ۵ هزار دانشجو در ۱۷۷ کد رشته‌ی تخصصی و در دو مقطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه در ۱۵ مرکز علمی کاربردی فعال در شهرستان‌های رشت، لنگرود، بندرانزلی، تالش، آستارا و رضوانشهر تحصیل می‌کنند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)