فرماندهی انتظامی فرماندهی انتظامی گیلان از علاقمندان به یادگیری مهارت پرواز دعوت کرد در درگاه اینترنتی ناجای استان ثبت نام کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس مرکز جامع علمی کاربردی فرماندهی انتظامی گیلان اعلام کرد : بانوان و آقایان علاقمند به یادگیری مهارت‌های پروازی برای شرکت در دوره‌های عالی پروازی می‌توانند به نشانی https://splus.ir/uast_najagil مراجعه کرده و […]

فرماندهی انتظامی

فرماندهی انتظامی گیلان از علاقمندان به یادگیری مهارت پرواز دعوت کرد در درگاه اینترنتی ناجای استان ثبت نام کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس مرکز جامع علمی کاربردی فرماندهی انتظامی گیلان اعلام کرد : بانوان و آقایان علاقمند به یادگیری مهارت‌های پروازی برای شرکت در دوره‌های عالی پروازی می‌توانند به نشانی https://splus.ir/uast_najagil مراجعه کرده و یا عدد ۲ را به شماره ۰۹۰۳۹۸۷۴۱۰۶ ارسال کنند.

سرهنگ محمدرضا روشن با اشاره به برگزاری این دوره به مدت ۳۰ ساعت در ۱۵ جلسه ، افزود: در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر دانشگاه جامع علمی کاربردی اعطا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این دوره مبانی زبان انگلیسی هواپیما و مقررات هوانوردی به متقاضیان آموزش داده می‌شود گفت : کارکنان نیرو‌های مسلح و خانواده‌های آنان می‌توانند از شرایط تخفیف شهریه برخوردار شوند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)