رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان از آمادگی نیروهای اورژانس برای آموزش کمک های اولیه به دانش آموزان و دانشجویان استان خبر داد. گیل خزر  به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ دکتر جمشید محمدی گفت : برای ارتقاء سطح آگاهی دانش آموزان و دانشجویان در خصوص امور بهداشتی و اصول اولیه درمانی به مصدومان […]

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان از آمادگی نیروهای اورژانس برای آموزش کمک های اولیه به دانش آموزان و دانشجویان استان خبر داد.

گیل خزر  به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ دکتر جمشید محمدی گفت : برای ارتقاء سطح آگاهی دانش آموزان و دانشجویان در خصوص امور بهداشتی و اصول اولیه درمانی به مصدومان ، نیروهای اورژانس گیلان آمادگی دارند با آموزش و پرورش ، مدارس و دانشگاه‌ها برای آموزش همکاری کنند.

وی همچنین از برگزاری دوره های نظری و عملی برای آموزش کادر مدیریت مدارس و همچنین دانشجویان و دانش آموزان منتخب و تربیت «اورژانس یار» خبر داد و افزود : این افراد پس از گذراندن این دوره ها و دریافت گواهینامه ، می‌توانند در محل حادثه اقدامات نجات بخش و احیا را تا رسیدن نیروهای اورژانس انجام داده و نقش موثری برای جلوگیری از صدمات بیشتر جسمی و روحی داشته باشند.

  • نویسنده : گیل خزر