سایت خبری استخدامی گیله خزر گیلان بهترین سایت نمایش دهنده اگهی های استخدام و جذب نیروی شما در کل شهرهای استان گیلان می باشد. با سایت گیله خزر گیلان که یک سایت خبری انلاین کاملا گیلانی با پوشش اخبار و سایر خبرهای مربوط به اگهی های استخدام جذب نیرو می باشد .شما گیلانیهای عزیز می […]

سایت خبری استخدامی گیله خزر گیلان بهترین سایت نمایش دهنده اگهی های استخدام و جذب نیروی شما در کل شهرهای استان گیلان می باشد.

با سایت گیله خزر گیلان که یک سایت خبری انلاین کاملا گیلانی با پوشش اخبار و سایر خبرهای مربوط به اگهی های استخدام جذب نیرو می باشد .شما گیلانیهای عزیز می توانید نیروی کار تازه و اماده به کار خود را در سراسر شهرهای استان گیلان بدست اورید.

پایگاه خبری گیله خزر یک پایگاه کاملا مردمی و بومی در استان گیلان می باسد و به پوشش اخبار کاملا تخصصی در حوزه استان گیلان می پردازد و به همین دلیل چون بیشترین بازدیدهای سایت گیله خزر از مردم سرار شهرهای گیلان می باشد ،لذا شما گیلانیهای عزیز در این راستا می توانید به راحتی اگهی های خود را در سایت گیله خزر گیلان نمایش دهید و نیروی کار خود را در هر حوزه شغلی جذب نمایید.

برای درج اگهی های استخدام در گیلان می توانید با شماره زیر تماش حاصل نمایید.

۰۹۲۱۴۲۵۴۸۵۲ 

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)