بارش برف، ماسوله، دیلمان و جیرنده را سفیدپوش کرد و احتمال سفید پوش شدن برخی مناطق مستعد جلگه‌ای گیلان هم از امشب وجود دارد.   گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان؛ مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: در بیشتر مناطق گیلان بارش باران و برف گزارش شده است. محمد دادرس با اشاره به اینکه بارش […]

بارش برف، ماسوله، دیلمان و جیرنده را سفیدپوش کرد و احتمال سفید پوش شدن برخی مناطق مستعد جلگه‌ای گیلان هم از امشب وجود دارد.

 

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان؛ مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: در بیشتر مناطق گیلان بارش باران و برف گزارش شده است.
محمد دادرس با اشاره به اینکه بارش برف ماسوله، جیرنده و دیلمان را سفید پوش کرد و همچنان در این مناطق برف می‌بارد افزود: با شروع فعالیت سامانه بارشی در حویق تالش ۸۶ میلیمتر، ساحل آستارا ۷۷ میلیمتر و چابکسر ۶۳ میلیمتر بارش باران ثبت شده است.
وی با بیان اینکه سامانه سرد و بارشی فعلی تا صبح پنجشنبه در گیلان ماندگار است افزود: با توجه به سرمای هوا از امشب در برخی مناطق مستعد جلگه‌ای استان، احتمال بارش برف وجود دارد.
مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه دمای هوا از دو روز پیش تاکنون ۱۵ درجه سلسیوس کاهش یافته است گفت: پیش بینی شده است دمای هوا در استان تا پایان فعالیت سامانه سردو بارشی تا ۲۰ درجه سلسیوس کاهش یابد.
محمد دادرس افزود: دریا به دلیل مواج بودن تا صبح پنجشنبه برای فعالیت‌های دریایی نامناسب است.
وی گفت: دمای هوای شهر رشت در حال حاضر ۷ درجه سلسیوس و رطوبت هوای این شهر ۹۳ درصد است.
مدیرکل هواشناسی گیلان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته اسب وونی تالش با دمای منفی ۴ درجه سلسیوس سردترین و منجیل با دمای ۱۳ درجه سلسیوس گرم‌ترین مناطق استان بوده است.

  • نویسنده : گیل خزر