مدیر صنایع پوشش ایران گفت: علاقمندان جهت شرکت در آزمون استخدامی صنایع پوشش ایران در رشت به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه کنند. گیله خزر به نقل از کارواشتغال : کبری مهرورز در گفت وگو با ایسنا، از فراخوان جذب نیرو در شرکت صنایع پوشش ایران در رشت خبر داد و اظهار کرد: آزمون مذکور […]

مدیر صنایع پوشش ایران گفت: علاقمندان جهت شرکت در آزمون استخدامی صنایع پوشش ایران در رشت به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه کنند.

گیله خزر به نقل از کارواشتغال : کبری مهرورز در گفت وگو با ایسنا، از فراخوان جذب نیرو در شرکت صنایع پوشش ایران در رشت خبر داد و اظهار کرد: آزمون مذکور در تاریخ ۱۶ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود و سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان مسئول برگزاری این آزمون می باشد.

وی افزود: شرکت صنایع پوشش ایران از جوانان علاقمند، متخصص و جویای کار دعوت به عمل می آورد تا در بازه زمانی ۱۶ لغایت ۲۶ آذرماه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی «hrtc.ir» مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مدیر صنایع پوشش ایران تصریح کرد: این شرکت به ‌منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد واجد شرایط(بومی شهرستان‌های رشت و حومه، بندر انزلی، صومعه سرا، فومن، خمام، شفت و آستانه اشرفیه) به صورت نیروی قرارداد معین دعوت به همکاری می کند.

مهرورز خاطرنشان کرد: مشاغل نگهبان، کارگر(برق)، کارگر(مکانیک)، تکنسین برق، تکنسین مکانیک، نساج، تکنسین نساجی، مهندس برق، کارشناس برنامه ریزی تولید، آزمایشگاه، مهندس نساج، مهندس کامپیوتر، حسابدار، مهندس مکانیک، کارگر ساده و نظافتچی فهرست مورد نیاز در مقاطع دیپلم، فوق دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

  • نویسنده : گیله خزر
  • منبع خبر : کارواشتغال