مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر گیلان: ۴هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای این جمعیت برای کمک امدادی و بشردوستانه به مردم فلسطین، اعلام آمادگی کردند گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان؛ هادی سلیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان امروز در تجمع سراسری ضد استکباری اعضای این جمعیت در مصلای امام خمینی رشت با محکومیت اقدامات […]

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر گیلان: ۴هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای این جمعیت برای کمک امدادی و بشردوستانه به مردم فلسطین، اعلام آمادگی کردند

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان؛ هادی سلیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان امروز در تجمع سراسری ضد استکباری اعضای این جمعیت در مصلای امام خمینی رشت با محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی با عملیات جنگ طلبانه و زیر پا گذاشتن معاهده‌های بین المللی و کشتار صد‌ها زن و کودک بی پناه، ماهیت ضد بشری خود را نشان داد.
هادی سلیمی با اشاره به حمله اسرائیل به بیمارستان غزه و کشته شدن کادر درمان و امدادگران در این اقدام افزود: ۴ هزار و ۵۰۰ امدادگر، پرستار و پزشک عضو جمعیت هلال احمر گیلان آمادگی خود را برای خدمت در مناطق جنگ زده غزه اعلام کردند.
وی تصریح کرد: در حال حاصر جمعیت هلال احمر گیلان با آمادگی کامل نیرو‌ها و با تامین تجهیزات مورد نیاز، منتظر است در صورت بازشدن گذرگاه برای اعزام نیرو‌ها در مناطق جنگ زده حضور یابد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی، ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر گیلان هم در این مراسم جنایت بزرگ و نسل کشی در غزه را نقشه شوم آمریکای جنایتکار و هم پیمانانش دانست و گفت: حادثه دردناک غزه در زمانی اتفاق افتاد که رهبر انقلاب فرموده بودند؛ بمباران به شهر‌ها باید قطع شود، اما رژیم خبیث و جعلی صهیونیسم به افراد غیر نظامی حمله کرد.
حجت الاسلام والمسلمین چهره‌ای تجمع اعضای جمعیت هلال‌احمر را نشان گر روحیه مجاهدت، استکباری ستیزی و تجدید عهد با شهدای امدادگر اعلام کرد و افزود: حوادث این روز‌های غزه و فلسطین دل هر انسان را غصه دار می‌کند و ما این جنایت را محکوم می‌کنیم.
در ادامه این تجمع امدادگران و کادر درمان جمعیت هلال‌احمر گیلان در بیانیه‌ای ضمن محکومیت نسل کشی در غزه و حمله به مراکز درمانی، خواستار اعزام نیرو‌های امدادی و درمانی و کمک‌های بشر دوستانه به مناطق جنگ زده شدند.

  • نویسنده : گیل خزز