محدودیت‌های ترافیکی پلیس راه از فردا چهارشنبه بمدت چهار روز در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.   به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی از فردا چهارشنبه ۱۱ آبان تا روز شنبه ۱۴ آبان در جاده‌های شمال اعمال می‌شود که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ فردا تا ساعت […]

محدودیت‌های ترافیکی پلیس راه از فردا چهارشنبه بمدت چهار روز در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی از فردا چهارشنبه ۱۱ آبان تا روز شنبه ۱۴ آبان در جاده‌های شمال اعمال می‌شود که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ فردا تا ساعت ۶ روز شنبه از محور‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد یکطرفه می‌شود.

آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع است و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد شد.

رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت مقطعی یکطرفه انجام می‌شود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از جاده هراز ممنوع است.

آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.

اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

هم اکنون آمد وشد خودروها در جاده های چالوس ،هراز ،سوادکوه ،کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)
  • منبع خبر : صداوسیمای مرکز مازندران