مرکز نوآوری شرکت پست ایران امروز با امضا تفاهم نامه‌ای میان این شرکت با دانشگاه گیلان در این دانشگاه راه اندازی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس دانشگاه گیلان و عضو شرکت هیات مدیریه شرکت ملی پست ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند. رئیس دانشگاه گیلان در حاشیه این تفاهم نامه گفت: این دانشگاه […]

مرکز نوآوری شرکت پست ایران امروز با امضا تفاهم نامه‌ای میان این شرکت با دانشگاه گیلان در این دانشگاه راه اندازی شد.

امضای تفاهم نامه شرکت پست با دانشگاه گیلانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس دانشگاه گیلان و عضو شرکت هیات مدیریه شرکت ملی پست ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

رئیس دانشگاه گیلان در حاشیه این تفاهم نامه گفت: این دانشگاه با داشتن ۱۰ دانشکده و حدود ۲۰ هزار دانشجو برای استفاده بهینه از این همکاری از ظرفیت بالایی برخوردار است.

فرید نجفی با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه گیلان ، افزود: این همکاری در حوزه ارسال مراسلات ، تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته ادامه خواهد یافت.

امضای تفاهم نامه شرکت پست با دانشگاه گیلانعضو هیات مدیریه شرکت ملی پست ایران نیز در این مراسم هدف از امضای تفاهم نامه با دانشگاه گیلان را راه اندازی مرکز نوآوری پست در این دانشگاه عنوان کرد و گفت: شرکت پست با این همکاری ، امکانات و ظرفیت خود را در اختیار شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپی قرار داده و خدمات مورد نیاز کسب و کار‌های اینترنتی را نیز ارائه می‌دهد.

محمدرضا قادری از راه اندازی دوباره دفتر پستی دانشگاه گیلان نیز خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت بالا و تعداد زیاد دانشجو در دانشگاه گیلان و حجم بالای مراودات دانشجویی و دانشگاهی ، این دفتر دوباره راه اندازی شد تا ارتباطات پستی هم نزدیک‌تر شود.

وی پیش بینی کرد : این دفتر از ترافیک و درآمد قابل توجهی برخوردار باشد و تسهیل دسترسی به خدمات مختلف شرکت پست را برای حجم بالای دانشجویان فراهم کند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)