نمایشگاه «یک تجربه نوآورانه» به مناسبت هفته ملی کودک در روز‌های ۱۷ و ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این نمایشگاه که مختص کودکان و نوجوانان تا زیر ۱۸ سال برگزار می‌شودو […]

نمایشگاه «یک تجربه نوآورانه» به مناسبت هفته ملی کودک در روز‌های ۱۷ و ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این نمایشگاه که مختص کودکان و نوجوانان تا زیر ۱۸ سال برگزار می‌شودو اهدافی، همچون معرفی فناوری‌های جدید و نوظهور شرکت‌های دانش‌‍‌بنیان به کودکان و نوجوانان، ایجاد فضایی جذاب برای گروه سنی کودکان و نوجوانان برای تجربه فناوری‌های جدید و آشنایی با محصولات و فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی را دنبال می‌کند.
 از جمله محور‌های این نمایشگاه دو روزه فناوری‌های موثر بر توسعه عدالت آموزشی، سلامت، بهداشت و ایمنی کودک و نوجوان، فناوری‌های ارتقاء کیفیت زیست و رشد کودکان دارای محدودیت حرکتی و انواع بیماری‌ها و معلولیت‌ها، کودک و محیط زیست، کسب‌وکار‌های توسعه‌یافته و محصولات طراحی و تجاری‌شده است.
همچنین مهلت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه تا ۳۱ شهریور ماه است و متقاضیان می‌توانند برای حضور در این نمایشگاه از طریق پیوند inif.ir/web/guest/ie  ثبت نام کنند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۵۶۲۲۵۱۶۴ تماس بگیرند.
این نمایشگاه با همکاری وزارت دادگستری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
  • نویسنده : گیل خزر