با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نجفی بعنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان معرفی شد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان؛ استاندار گیلان در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی، با بیان اینکه گیلان خاستگاه آل بویه و سرزمین علما و فضلا است گفت: گیلانیان مردمانی ولایتمدارند و ثابت کردند […]

با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نجفی بعنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان معرفی شد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان؛ استاندار گیلان در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی، با بیان اینکه گیلان خاستگاه آل بویه و سرزمین علما و فضلا است گفت: گیلانیان مردمانی ولایتمدارند و ثابت کردند که در مسیر ترویج قرآن و اسلام پیشگام هستند.
دکتر اسدالله عباسی افزود: امروز دشمن به دنبال ضربه زدن به دین و امور دینی است و سازمان تبلیغات اسلامی باید از ظرفیت‌های مساجد به عنوان پایگاه دینی استفاده کند که این پایگاه قوی می‌تواند یک نقطه قوت برای تبلیغ دین باشد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نجفی پیش از این مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام بود که وی مدیریت در مجموعه‌های استانداری تهران، مجمع تقریب مذاهب و مدیریت خدمات حوزه‌های علمیه را در کارنامه کاری خود دارد.