استاندار مازندران گفت: ۱۴۰ فرصت سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف به ارزش دو هزار و ۵۷۹ میلیون یورو فراهم است، اما صدور مجوز برای سرمایه گذاری خارجی در سطح استان قابل قبول نیست. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران ، استاندار مازندران در نشست سرمایه گذاری استان با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها آمادگی کامل برای صدور […]

استاندار مازندران گفت: ۱۴۰ فرصت سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف به ارزش دو هزار و ۵۷۹ میلیون یورو فراهم است، اما صدور مجوز برای سرمایه گذاری خارجی در سطح استان قابل قبول نیست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران ، استاندار مازندران در نشست سرمایه گذاری استان با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها آمادگی کامل برای صدور مجوز برای جذب سرمایه گذاری خارجی را دارند گفت: از ۴۰ مجوز صادر شده برای حضور سرمایه گذاران خارجی که چندین سال قبل تا به امروز صادر شده ، ۲۸ مجوز صادر شده فعال است که این میزان برای استان مازندران دارای ظرفیت فراوان اصلا قابل قبول نیست. حسینی پور با بیان اینکه همه نهاد‌ها باید برای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی برنامه‌ای مدون داشته باشند افزود: مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی در سطح استان باید تمامی دغدغه‌های یک سرمایه گذار برای سرمایه گذاری را رفع نماید.

وی با بیان اینکه مازندران دارای ظرفیت‌های فراوانی در حوزه دریایی، هوایی، ریلی و زمینی است تصریح کرد: باید از تمامی ظرفیت‌ها در بخش خصوصی و دولتی جهت جذب سرمایه گذاران خارجی استفاده کنیم.
هاشمی مدیر کل اقتصاد و دارایی مازندران  هم با اشاره به فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن و انرژی در استان گفت:  ۱۴۰ فرصت سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف به ارزش دو هزار و ۵۷۹ میلیون یورو  در استان فراهم است.

  • منبع خبر : صداوسیمای مرکز مازندران