چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان با اکران ۲۰ فیلم برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان آغاز به کار کرد. رضا ثقتی با اشاره به اینکه از ۲۴فیلمی که در تهران اکران […]

چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان با اکران ۲۰ فیلم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان آغاز به کار کرد.
رضا ثقتی با اشاره به اینکه از ۲۴فیلمی که در تهران اکران می‌شود ۲۰ فیلم در گیلان نمایش داده می‌شود افزود: اکران فیلم‌های جشنواره فجر از دیروز در سینما ۲۲بهمن، سینما سپیدرود و تالار مرکزی شهر رشت آغاز شده است.
وی گفت: قیمت بلیط‌های جشنواره بدون افزایش نسبت به پارسال ارائه می‌شود و علاقه مندان می‌توانند از سامانه‌های ایران تیکت، آی تیکت و گیشه ۷، بلیط‌ها را به صورت اینترنتی خریداری کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه اکران فیلم فجر تا ۲۴ بهمن ماه ادامه دارد افزود: پیش بینی می‌شود امسال آمار تماشاگران فیلم‌های جشنواره در گیلان ۳۰ درصد بیشتر از پارسال باشد.
۱۷تا ۲۴بهمن ماه زمان اکران فیلم‌های بین المللی فجر در گیلان است.

 

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)