طرح توسعه سردخانه‌های گیلان مدیرکل صمت گیلان از راه اندازی طرح توسعه سردخانه ۲۰ هزار تنی زیر صفر و بالای صفر تا چند ماه آینده خبر داد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان مدیرکل صمت گیلان گفت: در طرح توسعه بزرگترین سرد خانه استان با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان، این […]

طرح توسعه سردخانه‌های گیلان

مدیرکل صمت گیلان از راه اندازی طرح توسعه سردخانه ۲۰ هزار تنی زیر صفر و بالای صفر تا چند ماه آینده خبر داد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان مدیرکل صمت گیلان گفت: در طرح توسعه بزرگترین سرد خانه استان با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان، این سردخانه ۲۰ هزار تن توسعه می‌یابد.
تیمور پورحیدری افزود: با راه اندازی این سرخانه برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم در زمینه بسته بندی و قطعه بندی و ۸۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد می‌شود.
وی افزود: این سردخانه در مراحل تکمیلی است و تا ۳ ماه دیگر به بهره برداری می‌رسد.
وی با اشاره به برنامه راه اندازی طرح توسعه این شرکت گفت: با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد تومانی که در طرح جدید توسعه این مجموعه در حال انجام است با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا در صنایع بسته بندی انواع آبزیان؛ انتظار می‌رود زمینه اشتغال مستقیم بیش از ۱۰۰۰ نفر در استان فراهم شود.
تیمور پورحیدری به لزوم ایجاد و تکمیل زنجیره تولید و توزیع اشاره کرد و افزود: این سردخانه بزرگ به منظور حفظ و نگهداری مواد غذایی استراتژیک نظیر مرغ، گوشت و ماهی به جهت تامین، کنترل و تنظیم بازار ایجاد شده است.

 با ارسال سراسری رایگان به تمام نقاط کشور (بدون هزینه پستی خرید کن اونم با تخفیفات ویژه)

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)