مدیرکل فرودگاه گیلان از انجام پرواز‌های رشت به بندرعباس و کیش از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت پس از چند هفته وقفه خبر داد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ سیدمحسن میرحسینی گفت: با هماهنگی‌های انجام شده ، شرکت هواپیمایی سپهران در روز‌های شنبه و چهارشنبه در مسیر رشت – بندرعباس و برعکس و […]

مدیرکل فرودگاه گیلان از انجام پرواز‌های رشت به بندرعباس و کیش از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت پس از چند هفته وقفه خبر داد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ سیدمحسن میرحسینی گفت: با هماهنگی‌های انجام شده ، شرکت هواپیمایی سپهران در روز‌های شنبه و چهارشنبه در مسیر رشت – بندرعباس و برعکس و شرکت هواپیمایی کیش ایر، روز‌های سه شنبه و جمعه بین رشت – کیش پرواز رفت و برگشت خواهند داشت.

وی افزود: برخی شرکت‌های هواپیمایی ، این پرواز‌ها را به دلیل محدودیت‌های عملیاتی حدود ۳ هفته لغو کرده بودند.

به گفته‌ی مدیرکل فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در حال حاضر پرواز‌های مسیر رشت به تهران، مشهد، عسلویه، بندرعباس، اهواز، کیش، شیراز و نجف اشرف از این فرودگاه برقرار است.

سیدمحسن میرحسینی همچنین اعلام کرد: براساس هماهنگی با برخی از شرکت‌های هواپیمایی قرار است پرواز‌های رشت به مشهد مقدس، تهران و نجف اشرف بیشترشود.

  • نویسنده : گیل خزر