فرمانده انتظامی شهرستان شفت: سارق کابل برق هنگام سرقت در این شهرستان دچار برق گرفتگی شد و پس از سقوط جان خود را از دست داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ مجید تقی زاده گفت : با گزارشی مبنی بر یک مورد فوتی بر اثر برق گرفتگی در شهرستان شفت به سامانه ۱۱۰ پلیس، ماموران […]

فرمانده انتظامی شهرستان شفت: سارق کابل برق هنگام سرقت در این شهرستان دچار برق گرفتگی شد و پس از سقوط جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ مجید تقی زاده گفت : با گزارشی مبنی بر یک مورد فوتی بر اثر برق گرفتگی در شهرستان شفت به سامانه ۱۱۰ پلیس، ماموران انتظامی پاسگاه شلما و پلیس آگاهی به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی موضوع مشخص شد مرد جوان ۲۷ ساله با سابقه قضائی که برای سرقت کابل به بالای تیر برق رفته بود هنگام سرقت دچار برق گرفتگی شده و پس از سقوط از ارتفاع، جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان شفت با بیان اینکه ادوات جرم از قبیل قیچی سیم بُر و ۷۰ متر کابل برق بریده شده سرقتی در کنار فرد فوت شده کشف شد، افزود: جسد برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

سرهنگ مجید تقی زاده افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشابه موضوع را فوری به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)
  • منبع خبر : صداوسیمای مرکز گیلان