مدیرکل صنعت، معدن وتجارت گیلان: ۲۰ هیات تجاری برای توسعه مراودات خارجی به کشورهای حاشیه ی خزر اعزام می‌شوند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ تیمور پورحیدری با اشاره به اینکه صادرات ، فرصتی برای ارزیابی توانمندی‌های داخلی است گفت : ۲۰ هیات تجاری برای توسعه مراودات خارجی به کشور‌های حاشیه خزر اعزام می‌شوند. […]

مدیرکل صنعت، معدن وتجارت گیلان: ۲۰ هیات تجاری برای توسعه مراودات خارجی به کشورهای حاشیه ی خزر اعزام می‌شوند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ تیمور پورحیدری با اشاره به اینکه صادرات ، فرصتی برای ارزیابی توانمندی‌های داخلی است گفت : ۲۰ هیات تجاری برای توسعه مراودات خارجی به کشور‌های حاشیه خزر اعزام می‌شوند.

وی پویا نگه داشتن جریان صادرات را نتیجه همت بی‌وقفه تجار و بازرگانان دانست و افزود : ۱۶ صادرکننده نمونه گیلانی موفق به دریافت تندیس صادرات شده اند.

مدیر کل صمت گیلان گفت : اهمیت و ضرورت حضور کالا‌های ساخت یک کشور در بازار جهانی و فضای اقتصاد بین‌المللی از مهم ترین عوامل توسعه ، اقتدار و بالندگی اقتصادی است.

بیش از ۱۰۰ نشان تجاری صنعتی شناخته شده در سطح ملی و جهانی در گیلان ، وجود دارد که می‌توانند نیاز بازار‌های بزرگ بین المللی را با بهترین کیفیت تامین کند.

  • نویسنده : گیل خزر