ستاد توسعه علوم وفناوری‌های شناختی درنمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفتۀ ایران در شیراز، «پاویون شناختی» برپا می‌کند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از روابط عمومی ستاد علوم شناختی، این ستاد برای توسعه و گسترش فناوری‌ها و حمایت از رونق کسب و کار‌ها در این حوزه، در نظر دارد در […]

ستاد توسعه علوم وفناوری‌های شناختی درنمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفتۀ ایران در شیراز، «پاویون شناختی» برپا می‌کند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از روابط عمومی ستاد علوم شناختی، این ستاد برای توسعه و گسترش فناوری‌ها و حمایت از رونق کسب و کار‌ها در این حوزه، در نظر دارد در نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفتۀ ایران که در استان فارس – شیراز برگزار می‌شود، پاویون اختصاصی شناختی برپاکند.
نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفتۀ ایران (HiTechExpo۱۴۰۲) در تاریخ ۱۶ تا ۱۹ مهرماه ۱۴۰۲ در شهر شیراز برگزار می‌شود.
این نمایشگاه با مشارکت شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس و با حضور «شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور»، «صنایع و سازمان‌های متقاضی فناوری»، «نهاد‌های فعال در زیست‌بوم فناوری و نوآوری»، «تجار و بازرگانان» و «استارتاپ‌ها و کسب‌وکار‌های نوپا» برپا خواهد شد.
این رویداد با شعار محوری «فناوری پیشرفتۀ ایرانی؛ مسئله‌محور و تحول‌آفرین» تلاش می‌کند تا زمینۀ افزایش تعامل میان فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور را فراهم نماید و با به‌هم‌رسانی طرف عرضه و تقاضای محصولات و خدمات دانش‌بنیان، گامی برای تجاری‌سازی فناوری پیشرفته و رفع چالش‌های صنایع کشور بردارد.
این رویداد با شعار محوری «فناوری پیشرفتۀ ایرانی؛ مسئله‌محور و تحول‌آفرین» و با فراهم کردن زمینۀ افزایش تعامل میان فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور در نظر دارد با به‌هم‌رسانی طرف عرضه و تقاضای محصولات و خدمات دانش‌بنیان، گامی برای تجاری‌سازی فناوری پیشرفته و رفع چالش‌های صنایع کشور بردارد.
شرکت‌های ارایه دهنده محصولات و خدمات پیشرفته، تیم‌های استارتاپی، دانش‌بنیان، شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری و صندوق‌های پژوهش و فناوری فعال در حوزه‌های شناختی جهت بهره‌مندی از حمایت‌های ویژه ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، می‌توانند با تکمیل فرم پیوست درخواست خود برای حضور در غرفه علوم شناختی در این نمایشگاه حداکثر تا روز پنج شنبه ۶ مهرماه به کارگروه توسعه زیست بوم ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی به آدرس ED@cogc.ir  ارسال کنند.
  • نویسنده : گیل خزر