زنگ پژوهش امروز با حضور استاندار گیلان در دبیرستان پسرانه کمیل رشت نواخته شد.   گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان ؛ دکتراسدالله عباسی در حاشیه مراسم زنگ پژوهش گفت:دوران دانش آموزی بهترین زمان برای انجام پژوهش وتحقیقات است وبسیاری از مشکلات کشور با تکیه بر پژوهش و تحقیق رفع می شود. استاندار گیلان […]

زنگ پژوهش امروز با حضور استاندار گیلان در دبیرستان پسرانه کمیل رشت نواخته شد.

 

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان ؛ دکتراسدالله عباسی در حاشیه مراسم زنگ پژوهش گفت:دوران دانش آموزی بهترین زمان برای انجام پژوهش وتحقیقات است وبسیاری از مشکلات کشور با تکیه بر پژوهش و تحقیق رفع می شود.
استاندار گیلان با تاکید بر اینکه مدیران باید تحقیق را سرلوحه امور مدیریتی خود قرار دهند ، افزود: جامعه ای که با تکیه بر تحقیق به دنبال حل مسائل و مشکلات خود باشد موفق و کارآمدترعمل می کند.
سید علی آقازاده رئیس مجمع نمایندگان گیلان هم در مراسم از دانش آموزان بعنوان محققان کوچک یاد کرد و گفت : وجود دانش آموزان پژوهشگر و محقق در پیشرفت و آینده کشور نقش بسزایی دارد.
محمدحسین رمضانی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان هم در این مراسم گفت : امسال  ۲ هزار و ۱۰۰ کار پژوهشی در آموزش و پرورش گیلان  انجام  شده و ۲۳ دانش آموز رتبه برتر استانی و یک نفر رتبه برتر کشوری در زمینه تحقیق و پژوهش را کسب کردند.