دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان : مسئولان سطح تاب آوری و پرسشگری شان را نسبت به مطالبات مردمی افزایش دهند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان؛ دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه رشت با اشاره به دهه اول […]

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان : مسئولان سطح تاب آوری و پرسشگری شان را نسبت به مطالبات مردمی افزایش دهند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان؛ دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه رشت با اشاره به دهه اول ماه محرم به نام دهه امربه معرف و نهی از منکر گفت: رسالت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از قیام، اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود.
آقای محمد مهدی صدیقی با تاکید براهتمام جدی همه مسئولان و مردم بر اجرای دقیق امربه معروف و نهی از منکر در جامعه افزود: امروزه دشمنان در مبارزه با اسلام گرایی علیه بنیان‌های فکری و اعتقادات جامعه اسلامی تلاش می‌کنند.
وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس جسم جوانان و مردم ما هدف تیر دشمنان بود، گفت: امروزه در جنگ نرم، نوک پیکان بدخواهان نظام اسلامی، سمت روح و روان جوانان و نوجوانان ایران است.
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان با اشاره به اینکه سهل انگاری از مسئولان در بحث اجرای امربه معروف و نهی از منکر پذیرفتنی نیست تصریح کرد:همه مردم به ویژه مسئولان باید برای نهادینه شدن زیست عفیفانه در جامعه تلاش کنند و اجازه ندهند سنگر، تحویل دشمنان شود.
محمد مهدی صدیقی مهمترین رسالت ستاد امر به معروف و نهی از منکر را مطالبه گری رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب از مسئولان در همه حوزه‌ها دانست و افزود: این ستاد با تمام توان در مبارزه با اشرافی گری مسئولان، تقویت ایمان، نهادینه کردن فرهنگ علوی و عفت زینبی، تحکیم بنیان خانواده، کاهش آسیب‌های اجتماعی، امید آفرینی و عدالت گستری در جامعه تلاش می‌کند.
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان با بیان اینکه مسئولان نظام موظفند رضایتمندی مردم را فراهم کنند افزود: نباید اجازه داد تا دشمنان با ترویج انحرافات، روح امید را از مردم جامعه ما بگیرند.

  • نویسنده : گیل خزر