در همایشی به مناسبت روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، از تعدادی از مسوولان و دست‌اندرکاران سازمان‌ها و گروه‌های مردمی گیلان قدردانی شد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ استاندار در این همایش با اشاره به ظرفیت‌ها ، توانمندی‌ها و استعداد‌های گیلان در حوزه‌های مختلف، گفت: بهره مندی از ظرفیت‌های مناسب و توانمندی‌های گروه‌های مردم […]

در همایشی به مناسبت روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، از تعدادی از مسوولان و دست‌اندرکاران سازمان‌ها و گروه‌های مردمی گیلان قدردانی شد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ استاندار در این همایش با اشاره به ظرفیت‌ها ، توانمندی‌ها و استعداد‌های گیلان در حوزه‌های مختلف، گفت: بهره مندی از ظرفیت‌های مناسب و توانمندی‌های گروه‌های مردم نهاد برای دستیابی به اهداف مهم اجتماعی و پیشگیری و دوری از برخی ناهنجاری‌ها راه گشا و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دکتر اسدالله عباسی ، به فعالیت‌های غیرانتفاعی و بشردوستانه تشکل‌های مردمی، به ویژه در مواقع حساس و بحرانی اشاره کرد و تعامل بیشتر مدیران و روسای سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان با گروه‌های مردم نهاد را خواستار شد.

محمدمهدی نیازمند ، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان هم در حاشیه این همایش و در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما، با اشاره به فعالیت بیش از ۴۵۰ گروه و تشکل مجاز مردم نهاد در استان ، گفت: ۲۲ مرداد روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی نامگذاری شده و به همین مناسبت از ۱۲ نفر از مسوولان و دست‌اندرکاران گروه‌های مردم نهاد گیلان تجلیل شد.

  • نویسنده : گیل خزر