معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان: فضای اقتصادی امروز نیاز به بازارسازی دارد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در آیین تجلیل از صاحبان ۲۰ واحد نمونه صنعتی و معدنی استان گفت: تولید کنندگان ما باید توجه داشته باشند در فضای اقتصادی امروز، ما نیاز به بازارسازی داریم نه بازاریابی. […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان: فضای اقتصادی امروز نیاز به بازارسازی دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در آیین تجلیل از صاحبان ۲۰ واحد نمونه صنعتی و معدنی استان گفت: تولید کنندگان ما باید توجه داشته باشند در فضای اقتصادی امروز، ما نیاز به بازارسازی داریم نه بازاریابی.
سید محمد اسحاقی با بیان اینکه باید باور لازم را برای سرمایه گذاری در استان گیلان ایجاد کرد افزود: مرکز پژوهش‌های مجلس به سرمایه گذاران گیلانی رتبه ۱۲ را اعطا کرده است.
وی اضافه کرد: صنایع تولیدی را نمی‌شود بصورت فله‌ای مدیریت کرد، به رغم همه مشکلات به سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تکلیف شده صنایع دسته بندی و صنایع برتر و ممتاز شناسایی شوند.
معاون اقتصادی استانداری گیلان خاطرنشان کرد: اگر نهاد و سازمان و دستگاهی به وظیفه خود به درستی عمل نکرده و متخلف است باید این موارد از سوی تولید کنندگان گزارش شود تا بتوانیم با برخورد با آن‌ها جلوی کوتاهی‌ها را بگیریم.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)