مردم انقلابی و ولایتمدار گیلان صبح امروز با تجمع در  مصلای امام خمینی رشت ، اقدام سخیفانه و توهین آمیز نشریه فرانسوی به مرجعیت دینی و ولایت فقیه را محکوم کردند.  گیله خزر به نقل از صداوسیمای گیلان : مردم با  در دست داشتن پلاکاردهایی از رهبر معظم انقلاب و سردار شهید سلیمانی  و با […]

مردم انقلابی و ولایتمدار گیلان صبح امروز با تجمع در  مصلای امام خمینی رشت ، اقدام سخیفانه و توهین آمیز نشریه فرانسوی به مرجعیت دینی و ولایت فقیه را محکوم کردند.

 گیله خزر به نقل از صداوسیمای گیلان : مردم با  در دست داشتن پلاکاردهایی از رهبر معظم انقلاب و سردار شهید سلیمانی  و با مشت های گره کرده؛  طنین  و فریاد الله اکبر ، لا اله الا الله ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فرانسه ، مرگ بر ضد ولایت فقیه ، توهین مرجعیت توهین بر قرآن است ، ملت ما می داند این نقشه شیطان است ، جمهوری اسلامی اندیشه امام است، خط فقاهت ما حافظ این مرام است، نبرد با استکبار خط فقاهت ماست ، شعار مرجعیت ای مرگ بر آمریکاست ، سر دادند.

نماینده، ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در این مراسم با اشاره به اینکه قدرت‌های صهیونیستی، میلیارد‌ها دلار هزینه کرده اند تا جمهوری اسلامی و اقتداری که در سایه‌ی مدیریت رهبری ایجاد شد را منهدم کنند، گفت: امروز کار رسانه‌های نظام سلطه، ایجاد وسوسه، شبهه و جنگ روانی در بین جوانان است و اگر مسلمانان به موقع در برابر باطل ایستادگی نکنند، جای حق و باطل عوض می‌شود.
آیت الله رسول فلاحتی با بیان اینکه اسلام تنها دینی است که به آزادی انسان‌ها به ویژه زنان درچارچوب عرف وشرع توجه کرده است، افزود: امپریالیسم غرب به پرچم داری ایالات متحده و صهیونیسم بین المللی بر خلاف ادعایشان، خود تضییع کننده حقوق بشر و حقوق زنان هستند و زن را به عنوان یک کالا و جنس، تحقیر و تضعیف می‌کنند.
وی با اشاره به اشاره به اینکه دشمن متوجه شده است که رهبر معظم انقلاب نه فقط دیده بان جامعه ایرانی و امت اسلام بلکه دنیای بشریت است، گفت: دشمن بعد از ۴۳ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی، در این مقطع تاریخی تمام حملاتشان را متوجه مرکز ثقل دنیای یعنی مرجعیت و رهبری کردند تا باعث انزوای جایگاه مرجعیت و رهبری و در نهایت رسیدن به مقاصد پلیدشان شوند، اما رهبر فرزانه انقلاب همچون کوه در برابر این ابر قدرت‌ها ایستاده است.
نماینده، ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب را تنها راه نجات کشور از وضعیت کنونی دانست و افزود: دولت سیزدهم تنها دولتی است که با توجه به طرح‌ها و نظریه‌های رهبر معظم انقلاب و در سایه‌ی مدیریت ایشان در حال تلاش است و تاکنون در زمینه‌های مختلف از جمله واکسیناسیون، حذف ارز ترجیحی، مثبت کردن تراز تجارت خارجی کشور، ارتباط موثر با همسایگان و قدرت‌های نوظهور ، حضور بی واسطه بین مردم و راه اندازی صد‌ها واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل؛ گام‌های موثری برداشته است.
آیت الله رسول فلاحتی با بیان اینکه این دولت برخلاف سایر دولت‌ها با توجه به دستورات رهبر فرزانه انقلاب، اقتصاد و اقتدار جامعه را به روابط خارجی گره نزد و به میز مذاکره تکیه نکرد، گفت: اگر دولت ها‌ی قبلی گوش به فرمان رهبر بودند، امروز بسیاری از نابسامانی‌ها در بخش‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در کشور وجود نداشت.
وی با اشاره به فتنه ۸۸ و سایر توطئه‌های داخلی و خارجی افزود: این فتنه‌ها هم با درایت رهبر فرزانه انقلاب خنثی شده است و این مسیر با پشتیبانی ملت با قوت ادامه دارد.
در پایان این مراسم، جشن عمامه گذاری طلاب گیلان برگزار شد و ۲۰ طلاب واجد شرایط به عمامه و لباس روحانیت ملبس شدند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)