بازی تیم‌های مس کرمان و ملوان بندر انزلی بدون گل به پایان رسید تا تغییری در جایگاه دو تیم ایجاد نشود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز تیم‌های ملوان بندرانزلی و  مس کرمان در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند. در شروع بازی دو تیم […]

بازی تیم‌های مس کرمان و ملوان بندر انزلی بدون گل به پایان رسید تا تغییری در جایگاه دو تیم ایجاد نشود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز تیم‌های ملوان بندرانزلی و  مس کرمان در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند.
در شروع بازی دو تیم یک موقعیت خوب گلزنی به دست آوردند که در چارچوب دروازه قرار نگرفت. در ادامه نیمه اول نیز دو تیم پایاپای کار کردند که در نهایت موفق به گلزنی نشدند.
در نیمه دوم، مس کرمان بود که حالت تهاجمی‌تری به خود گرفت و تلاش کرد مقابل همسایه‌اش در جدول رده‌بندی ۳ امتیاز کامل بازی خانگی را به دست آورد و از آن طرف ملوان سعی در اداره بازی داشت تا بدون امتیاز کرمان را ترک نکند.
موقعیت‌های مس در نیمه دوم با هشیاری ایمان صادقی دروازه بان و مدافعان ملوان تبدیل به گل نشد و ملوانی‌ها نیز که چشم به ضد حملات دوخته بودند نتوانستند از اندک فرصت‌های خود استفاده کنند.
در نهایت این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم همچنان در پایین جدول لیگ برتر جای داشته باشند و تغییری در جایگاهشان ایجاد نشود.
ملوان ۱۲ امتیازی شد و در مکان سیزدهم و مس کرمان ۱۱ امتیازی و در مکان چهاردهم باقی ماندند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)