نماز جمعه رشت نماینده ولی فقیه در گیلان: جمهوری اسلامی از هیچ تهدیدی هراس ندارد و در مقابل قدرت‌ها سر تسلیم فرود نخواهد آورد. گیل خزر به نقل از صداوسیمای گیلان ؛ آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نماز جمعه رشت با اشاره به تهدید‌های نظامی نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل در سازمان ملل گفت: […]

نماز جمعه رشت

نماینده ولی فقیه در گیلان: جمهوری اسلامی از هیچ تهدیدی هراس ندارد و در مقابل قدرت‌ها سر تسلیم فرود نخواهد آورد.

گیل خزر به نقل از صداوسیمای گیلان ؛ آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نماز جمعه رشت با اشاره به تهدید‌های نظامی نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل در سازمان ملل گفت: هیچ کسی جرأت چنین غلطی ندارد که بر علیه ایران اسلامی اقدام نظامی داشته باشد.
وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس با وجود تجهیزات ضعیف نتوانستند یک وجب از خاک کشور را بگیرند افزود: امروز ایران قدرتمند دارای موشک‌های بالستیک با برد هزار تا ۳ هزار کیلومتر که قادر است تل آویو و حیفا را با خاک یکسان کند.
امام جمعه رشت تأکید کرد: جمهوری اسلامی از هیچ یک از قدرت‌های پوشالی هراس ندارد.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه ملت‌های مسلمان جهان بر وجود ایران اسلامی می‌بالند افزود: امروز قدرت‌های جهانی در تیررس جبهه مقاومت است و حزب الله قادر است با موشک‌های نقطه زن تهدید‌های صهیونیست را در نطفه خفه کند.
وی در ادامه به مقاومت ملت یمن نیز اشاره کرد و گفت: ۹ سال حمله آل صعود و آمریکایی‌ها به یمن جز خفت و خواری دشمنان یمن نتیجه‌ای نداشت.
نماینده، ولی فقیه در گیلان افزود: به رغم کشته شدن بیش از ۱۰۰ هزار یمنی در این تجاوز نظامی، جبهه مقاومت یمن متجاوزان را با حملات موشکی خود به ستوه آورد و آن‌ها را از کرده خود پشیمان کرد.
آیت الله فلاحتی همچنین فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

  • نویسنده : گیل خزر