هیات دولت تشکیل شرکت کنسرسیوم طرح آزاد راه رامسر – چالوس را تصویب کرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تلفنی با مجموعه خبری سیمای مازندران از تصویب تشکیل کنسرسیوم طرح آزاد راه رامسر – چالوس، مرکب از ۷ بانک، ۵ پیمانکار و دولت […]

هیات دولت تشکیل شرکت کنسرسیوم طرح آزاد راه رامسر – چالوس را تصویب کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تلفنی با مجموعه خبری سیمای مازندران از تصویب تشکیل کنسرسیوم طرح آزاد راه رامسر – چالوس، مرکب از ۷ بانک، ۵ پیمانکار و دولت خبر داد.

شمس الدین حسینی با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های راه مطالبه اصلی مردم غرب استان در مواجهه با ترافیک سنگین در محور‌هاست افزود: مجوز ایجاد آزادراه چالوس – رامسر به طول ۷۵ کیلومتر بصورت مشارکت با بخش خصوصی در قانون بودجه سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ درج شد که برای عملیاتی شدن آن نیاز به شرکت کنسرسیوم مرکب از بانک‌ها و دولت بود.
حسینی با اشاره به اینکه با اقدام هیات وزیران در صدور مصوبه تشکیل کنسرسیوم این طرح یک گام به اجرا نزدیک‌تر می‌شود گفت: با تشکیل شرکت که هم مسولیت تامین مالی و هم اجرای طرح را دارد آغاز بزرگترین طرح عمرانی کشور در مازندران رقم می‌خورد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)
  • منبع خبر : صداوسیمای مازندران اینستاگرام مارا از بالای صفحه اول دنبال کنید