رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لاهیجان گفت: ۴ واحد عرضه فراورده‌های دامی در شهرستان لاهیجان به دلیل تخلف و رعایت نکردن موازین بهداشتی بسته شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ دکتر علی رسولی گفت: با اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی بر مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی در شهرستان لاهیجان ، ۲ قصابی ، یک رستوران و یک […]

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لاهیجان گفت: ۴ واحد عرضه فراورده‌های دامی در شهرستان لاهیجان به دلیل تخلف و رعایت نکردن موازین بهداشتی بسته شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ دکتر علی رسولی گفت: با اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی بر مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی در شهرستان لاهیجان ، ۲ قصابی ، یک رستوران و یک مرغ فروشی به دلیل رعایت نکردن ضوابط بهداشتی دامپزشکی در این شهرستان و بی توجهی به اخطار‌های مکرر با حکم تعزیرات حکومتی لاهیجان تعطیل شدند.

وی افزود: در پی اجرای حکم تعطیلی این واحد‌ها ، ۱۸۸ کیلوگرم فراورده خام غیرقابل مصرف انسانی ضبط و معدوم شد و پرونده متخلفان هم به مراجع قضایی ارسال شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لاهیجان از شهروندان خواست فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز و معتبر و با نشان دامپزشکی درج شده بر روی محصولات خریداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، مورد را به سامانه تلفنی ۱۵۱۲ اطلاع دهند.