ویژه فرهنگیان و دانش آموزان دبیر یازدهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رُشد در گیلان از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ دی‌ماه خبر داد. به گزارش خبرگرای صدا و سیما مرکز گیلان ؛ جابر عباسی گفت : دانش آموزان و فرهنگیان گیلانی علاقمند به شرکت در یازدهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رُشد تا ۱۵ […]

ویژه فرهنگیان و دانش آموزان

دبیر یازدهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رُشد در گیلان از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ دی‌ماه خبر داد.

به گزارش خبرگرای صدا و سیما مرکز گیلان ؛ جابر عباسی گفت : دانش آموزان و فرهنگیان گیلانی علاقمند به شرکت در یازدهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رُشد تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند با ارسال آثار خود به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی ecf.roshd.ir در این جشنواره ملی شرکت کنند.

معاون آموزش متوسطه این اداره کل با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی تولید محتوای الکترونیکی در استان‌ها ویژه معلمان با همکاری دانشگاه فرهنگیان ، افزود: یازدهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رُشد، با هدف شناسایی و حمایت از تولیدکنندگان و تامین کنندگان محتوای الکترونیکی کتاب‌های درسی همه دوره‌های تحصیلی از سوی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در حال برگزاری است.

این جشنواره ملی در ۲ بخش دانش آموزان و فرهنگیان برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رُشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی ecf.roshd.ir مراجعه کنند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)