شبکه تعاونی‌های روستایی گیلان از ابتدای امسال تا کنون ۱۹ هزار تن آرد بین نانوایان استان توزیع کرده است. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ سرپرست تعاون روستایی گیلان خبر داد: از ابتدای امسال تا کنون ۱۹ هزار تن آرد نانوایی در استان توزیع شده است. کیوان حسن پورلسکوکلایه؛ با اشاره […]

شبکه تعاونی‌های روستایی گیلان از ابتدای امسال تا کنون ۱۹ هزار تن آرد بین نانوایان استان توزیع کرده است.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ سرپرست تعاون روستایی گیلان خبر داد: از ابتدای امسال تا کنون ۱۹ هزار تن آرد نانوایی در استان توزیع شده است.
کیوان حسن پورلسکوکلایه؛ با اشاره به اینکه پارسال بیش از ۱۳۳ هزار تن آرد خبازی و خانه پزی در روستا‌های استان توزیع شده بود گفت: شبکه تعاونی‌های روستایی، برای کمک به تامین نیاز شهروندان گیلانی، آرد مورد نیاز ۳ هزار و ۲۰۰ نانوایی را تامین می‌کند.
وی افزود: اتحادیه تعاونی روستایی استان به عنوان مباشر، وظیفه‌ی توزیع آرد را از طریق ۱۵ شرکت تعاونی روستایی شهرستانی برعهده دارد.
وی همچنین با بیان این مطلب که شبکه تعاونی روستایی مطابق اساسنامه‌ی خود قادر به ارائه خدمات متنوعی است، گفت: توزیع آرد در مناطق شهری و روستایی استان، با توجه به سابقه‌ی طولانی شبکه تعاونی روستایی، به دلیل وجود امکانات مناسب نگهداری و حمل در دوردست‌ترین نقاط توسط شبکه یاد شده انجام می‌گیرد.
سالانه ۱۴۰ هزار تن آرد برای مصرف و پخت نانوایی‌های استان گیلان توزیع می‌شود.

  • نویسنده : گیل خزر