سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گیلان از اجرای جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی تا ۱۱ فروردین خبر داد. گیله خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ آقای محمدرضا امیری‌نژاد گفت : برای خدمات رسانی بهینه و ایجاد نشاط برای گردشگران و مردم استان ، جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی […]

سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گیلان از اجرای جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی تا ۱۱ فروردین خبر داد.

گیله خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ آقای محمدرضا امیری‌نژاد گفت : برای خدمات رسانی بهینه و ایجاد نشاط برای گردشگران و مردم استان ، جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی گیلان از ساعت ۹ تا ۱۷ هر روز تا ۱۱ فروردین برگزار می‌شود.

وی از استقبال هموطنان و مسافران از این جشنواره در تعطیلات نوروزی خبر داد و افزود: اجرای موسیقی سنتی، لافندبازی، مراسم آیینی سنتی، برپایی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات از بخش‌های جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی گیلان واقع در سراوان است.

آقای محمدرضا امیری‌نژاد ، ترسیم آداب و رسوم و شیوه زندگی مردمان گیلان، موزه مشاهیر و بازدید از تولیدات محلی را از جاذبه‌های این موزه عنوان کرد و از گردشگران خواست حتما از موزه میراث روستایی گیلان دیدن کنند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)