در دیدار با اعضای خانه معدن نماینده، ولی فقیه در گیلان: مشکلات بهره برداری از معادن استان با پیش بینی آسیب‌های احتمالی بررسی شود. گیل خزر  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار اعضای خانه معدن استان ، پیشگیری از تخریب محیط زیست و منابع طبیعی و جلوگیری از […]

در دیدار با اعضای خانه معدن

نماینده، ولی فقیه در گیلان: مشکلات بهره برداری از معادن استان با پیش بینی آسیب‌های احتمالی بررسی شود.

گیل خزر  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار اعضای خانه معدن استان ، پیشگیری از تخریب محیط زیست و منابع طبیعی و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان را در بهره‌برداری از منابع و معادن ضروری دانست و گفت: مشکلات موجود در حوزه بهره برداری از معادن با پیش‌بینی چالش‌ها و آسیب‌های احتمالی بررسی و چاره جویی شود.

آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار اعضای خانه معدن به مشکلات حوزه واگذاری معادن و توجه نکردن به زیرساخت‌های معادن گیلان از دهه‌های گذشته اشاره کرد و افزود: متولیان بخش معدن گیلان باید با تشکیل اتاق فکر و شرکت‌های بهره بردار و با استفاده از مدیریت بهینه، از بروز آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی پیشگیری کنند. 

وی همچنین با تاکید بر حفظ انفال و منابع طبیعی ، گفت: بهره برداری از معادن با توجه به ایجاد اشتغال و تامین مصالح و مواد اولیه مصرفی استان باید با کمترین آسیب‌ها همراه باشد.

آقای فرزاد اسدی رئیس خانه معدن گیلان هم در این نشست در خصوص موانع و مشکلات بهره برداری از معادن مطالبی را بیان کرد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)