در ۱۱ ماه گذشته مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان از آموزش مشاغل فنی، خدماتی، کشاورزی و فناوری اطلاعات امسال به بیش از ۵ هزار سرباز خبر داد. گیل خزر گیلان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ کاظم پونصیری در حاشیه بازدید از کارگاه فنی حرفه‌ای ایران خودرو ، گفت : از ابتدای امسال تاکنون […]

در ۱۱ ماه گذشته

مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان از آموزش مشاغل فنی، خدماتی، کشاورزی و فناوری اطلاعات امسال به بیش از ۵ هزار سرباز خبر داد.

گیل خزر گیلان به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ کاظم پونصیری در حاشیه بازدید از کارگاه فنی حرفه‌ای ایران خودرو ، گفت : از ابتدای امسال تاکنون ۵ هزار و ۲۰۰ سرباز وظیفه شامل نیروی انتظامی، سپاه و ارتش در خصوص مشاغل تاسیسات حرارتی و برودتی، برق ساختمان، برق صنعتی، کشاورزی و فناوری اطلاعات از سوی مربیان و کارشناسان فنی آموزش دیدند.

وی با بیان اینکه در این مدت، یک میلیون نفر ساعت آموزش دیدند، افزود: ۸۶ نفر از مربیان سازمان فنی و حرفه‌ای و ۲۲ مربی پایور از نیرو‌های مسلح در این دوره‌های آموزشی شرکت کردند و مطالب مورد نیاز را به سربازان آموزش دادند.

مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان افزود: ۱۹۶ حرفه در این دوره‌ها به سربازان آموزش داده شد.

مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: سربازان بعد از موفقیت در آزمون‌های کتبی و عملی دوره‌ها ، گواهی نامه دریافت کرده، و با ارائه این مدرک می‌توانند از تسهیلات مربوطه استفاده کنند، و وارد بازار کار شوند.

  • نویسنده : گیل خزر گیلان