سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ارایه‌ی خدمات پزشکی و درمانی در ایام نوروز خبر داد. گیله خزر گیلان به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ، دکتر محمد تقی آشوبی امروز در جمع خبرنگاران گفت: در ایام نوروز حضور پزشکان متخصص و عمومی در تمامی مراکز درمانی و کلینیک‌های تخصصی شیف بندی شده تا هیچ […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ارایه‌ی خدمات پزشکی و درمانی در ایام نوروز خبر داد.

گیله خزر گیلان به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ، دکتر محمد تقی آشوبی امروز در جمع خبرنگاران گفت: در ایام نوروز حضور پزشکان متخصص و عمومی در تمامی مراکز درمانی و کلینیک‌های تخصصی شیف بندی شده تا هیچ یک از این واحد‌های خدماتی بدون پزشک نمانند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با بیان اینکه برای جبران کمبود داروخانه‌های شبانه روزی در شهرستان‌های ۱۷ گانه‌ی گیلان، داروخانه‌های بخش خصوصی تا ۱۲ شب فعال خواهند بود، افزود: در هر شهرستان برای ارایه‌ی خدمات دندانپزشکی نیز پیش بینی‌ها و تدابیر لازم اتخاذ شده است.
وی در ادامه با تشریح عمده‌ترین برنامه‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال ۱۴۰۲، از اخذ مجوز احداث یک بیمارستان عمومی ۸۰۰ تختخوابه در رشت خبر داد و افزود: در حال حاضر مقدمات اجرای این طرح برای سال آینده در قالب اخذ مجوز‌های لازم از وزارت بهداشت انجام شده و نحوه‌ی اجرای این طرح پزشکی و درمانی تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ نهایی شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین از مراحل پایانی احداث بیمارستان عمومی سایت لاکان خبر داد و افزود: یکی از اولویت‌های دانشگاه افتتاح بیمارستان ۴۱۲ تختخوابی و جنرال سایت لاکان است تا بتواند مناطق شرقی، غربی و جنوب گیلان را پوشش دهد.
دکتر آشوبی در پایان اضافه کرد، بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی رشت هم برای پوشش مرکز استان در دستور کار قرار گرفته و تلاش می‌شود در سفر دوم رییس جمهور به گیلان تا هزار تخت افزایش یابد.

  • نویسنده : گیله خزر گیلان