گیل خزر به گزارش کلانشهر: سرهنگ امیر طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۳۰ مهر با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف شدید منجر به فوت یک نفر در بلوار شهید بهشتی خبر داد. که بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی […]

گیل خزر به گزارش کلانشهر: سرهنگ امیر طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۳۰ مهر با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف شدید منجر به فوت یک نفر در بلوار شهید بهشتی خبر داد. که بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

 

این مقام انتظامی ادامه داد با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد که سواری تیبا به علت عدم توجه به جلو با عابر پیاده تصادف کرده. گفت: در این حادثه شدید متاسفانه عابر که مردی حدودا ۶۸ ساله بوده، پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان اظهار داشت: کارشناسان پلیس علت تصادف را بی احتیاطی و عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری تیبا تشخیص دادند.

 

این مقام انتظامی در پایان اظهار داشت: تمرکز حواس در حین رانندگی باعث کاهش تصادفات می‌شود. راننده محتاط باید ۱۰ ثانیه جلوتر از خود را ببیند، یعنی بتواند شیئی را که ۱۰ ثانیه بعد به آن می‌رسد، مشاهده کند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)