در نشست امروز شهردار رشت با سفیر ایتالیا در ایران خواهرخواندگی رشت با شهر پالرموی ایتالیا بررسی شد. به گزارش گیل خزر  خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ در نشست امروز شهردار رشت با سفیر ایتالیا در ایران راهکار‌های افزایش مناسبات اقتصادی و گردشگری ۲ طرف بررسی شد. شهردار رشت در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های […]

در نشست امروز شهردار رشت با سفیر ایتالیا در ایران خواهرخواندگی رشت با شهر پالرموی ایتالیا بررسی شد.

خواهرخواندگی رشت با پالرموی ایتالیابه گزارش گیل خزر  خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ در نشست امروز شهردار رشت با سفیر ایتالیا در ایران راهکار‌های افزایش مناسبات اقتصادی و گردشگری ۲ طرف بررسی شد.

شهردار رشت در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهر رشت و کشور ایتالیا گفت : ثبت جهانی رشت به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی یونسکو بهترین فرصت برای افزایش روابط گردشگری میان رشت و شهر‌های ایتالیاست.

خواهرخواندگی رشت با پالرموی ایتالیاآقای رحیم شوقی از بررسی و مطالعات خواهرخواندگی رشت و شهر پالرموی ایتالیا خبرداد و افزود : سفیر ایتالیا خواستار ایجاد زیرساخت‌های لازم برای افزایش مناسبات اقتصادی و گردشگری این ۲ شهر شد.

سفیر ایتالیا در ایران هم در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های جغرافیایی رشت و زیرساخت‌های گردشگری این شهر از آمادگی کشورش برای پیوند خواهرخواندگی شهر پالرموی ایتالیا با رشت خبرداد.

آقای جوزپه پرونه افزود: سبک زندگی و آداب و رسوم مردم رشت بسیار جذابست و ظرفیتی ارزشمند برای توسعه روبطخواهرخواندگی رشت با پالرموی ایتالیا گردشگری دو طرف خواهد بود.

  • نویسنده : گیل خزر