نماینده ولی فقیه در گیلان: نماز جمعه بعنوان پایگاه اطلاع رسانی نظام، نقش مهمی در انعکاس ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و امید آفرینی در جامعه دارد. گیل خزر به نقل از صداوسیمای گیلان : وی با تاکید برامید آفرینی در جامعه از طریق تریبون نماز جمعه افزود: برگزاری نماز جمعه و ایراد خطبه‌ها باید هوشمندانه، […]

نماینده ولی فقیه در گیلان: نماز جمعه بعنوان پایگاه اطلاع رسانی نظام، نقش مهمی در انعکاس ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و امید آفرینی در جامعه دارد.

گیل خزر به نقل از صداوسیمای گیلان : وی با تاکید برامید آفرینی در جامعه از طریق تریبون نماز جمعه افزود: برگزاری نماز جمعه و ایراد خطبه‌ها باید هوشمندانه، کوتاه و موثر باشد.
نماینده، ولی فقیه در گیلان با اشاره به سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب درخصوص ابعاد و دستاورد‌های دفاع مقدس، گفت: ملت ما در ۸ سال دفاع مقدس برای حفظ و صیانت این مرز و بوم ایثار و از خودگذشتگی کردند. 
آیت الله رسول فلاحتی افزود:دشمنان نظام اسلامی همواره درتلاشند تا با وارونه جلوه دادن حقایق جامعه باورمردم و جوانان را تغییردهند که این مهم نیاز به جهاد تبیین دارد.
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان هم هدف از برگزاری این همایش را هم افزایی و توجیه برنامه‌های ستاد‌های نماز جمعه در استان اعلام کرد و گفت: برای بررسی اولویت ها‌ی استان باید کارگروههاوکمیته‌های مختلف شامل بانوان، دانشجویان، نخبگان، فرهیختگان تشکیل شود.
حجت الاسلام والمسلمین، ولی عادلی با بیان اینکه ائمه جمعه باید به مناطق روستا‌ها بیشتر توجه داشته باشند افزود:شناسایی افراد توانمند، متعهد واستفاده از توانمندی آن‌ها با رویکرد جوان گرایی می‌تواند در ارتقای کمی و کیفی نماز جمعه اثر گذار باشد.
همچنین در این مراسم، برخی روسای ستاد‌های نماز جمعه شهر‌های گیلان برنامه‌ها و نظرات خود را در خصوص اهمیت نماز جمعه و برگزاری هرچه بهتر این آیین عبادی و سیاسی بیان کردند.
در پایان نیز از همه روسای ستاد‌های نماز جمعه گیلان قدردانی شد.

  • نویسنده : گیل خزر