به مناسبت هفته نیروی انتظامی آیت الله فلاحتی: نیروی انتظامی همراه و یاور همیشگی مردم در حوادث و اتفاقات اجتماعی و سیاسی بوده است. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ نماینده، ولی فقیه در استان امروز در دیدار با فرمانده انتظامی گیلان و جمعی از فرماندهان انتظامی گیلان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی […]

به مناسبت هفته نیروی انتظامی

آیت الله فلاحتی: نیروی انتظامی همراه و یاور همیشگی مردم در حوادث و اتفاقات اجتماعی و سیاسی بوده است.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ نماینده، ولی فقیه در استان امروز در دیدار با فرمانده انتظامی گیلان و جمعی از فرماندهان انتظامی گیلان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی با وی دیدار کردندگفت: در اغتشاشات گیلان نیروی انتظامی بیش از ۵۰ شهید تقدیم نظام کرد و این یعنی که نیرو‌های انتظامی ما با همه جان از کیان این کشور دفاع می‌کنند.
آیت الله رسول فلاحتی افزود: مردم از نیروی انتظامی راضی هستند، اما قانع نیستند، چون می‌دانند که نیروی انتظامی توانمندی‌های زیادی برای توسعه امنیت در کشور دارد.
نمابنده، ولی فقیه در گیلان همچنین از نیروی انتظامی خواست، برای پاسگا‌های مناطق روستایی نیروی‌های سالم و وارد به کار انتخاب شود تا بتواند مجادلات و مشکلات مناطق را با سعه صدر و درایت حل کند و منجر به پرونده‌های طویل المدت نشود.
سردار عزیزالله ملکی هم در این دیدار با ارایه گزارشی از عملکرد یک ساله نیروی انتظامی گیلان گفـت:در سال گذشته ۵ هزار پرونده جرائم اقتصادی به ارزش ۹۰۰ میلیارد تومان داشتیم که بیشتر این پرونده‌ها زمین خواری بود.

  • نویسنده : گیل خزر