فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار منازل شهرستان رشت با ۳۴ فقره سرقت در استان البرز خبر داد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ سردار عزیزاله ملکی گفت : با ارجاع چند فقره پرونده سرقت از منازل شهرستان رشت به پلیس آگاهی گیلان در هفته‌های گذشته و بررسی اظهارات شاکیان ، آثار […]

فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار منازل شهرستان رشت با ۳۴ فقره سرقت در استان البرز خبر داد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ سردار عزیزاله ملکی گفت : با ارجاع چند فقره پرونده سرقت از منازل شهرستان رشت به پلیس آگاهی گیلان در هفته‌های گذشته و بررسی اظهارات شاکیان ، آثار به جا مانده در صحنه‌های جرم جمع آوری و هویت متهم سابقه‌دار این پرونده‌ها شناسایی شد.

وی افزود : ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی گیلان با اخذ نیابت قضائی به استان البرز اعزام و متهم را در مخفیگاهش در کرج دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی گیلان گفت: سارق حرفه‌ای ۴۲ ساله که به ۳۴ فقره سرقت از منازل شهرستان رشت اعتراف کرد ، در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سردار ملکی ، تامین امنیت مردم را یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه انتظامی دانست و افزود: اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات اطراف خود احساس مسئولیت کنند، می‌توان سطح امنیت در آن جامعه را ارتقاء داد.

  • نویسنده : گیل خزر