مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان: بخش خصوصی برای تولید انواع کولر گازی و رادیاتور ۳۰۰ میلیارد تومان در رشت سرمایه گذاری کرده است. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما گیلان؛ تیمور پورحیدری با تاکید بر کیفیت و رقابتی بودن محصولات سرمایشی و گرمایشی تولید داخلی با شرکت‌های خارجی گفت:بخش خصوصی برای تولید انواع […]

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان: بخش خصوصی برای تولید انواع کولر گازی و رادیاتور ۳۰۰ میلیارد تومان در رشت سرمایه گذاری کرده است.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما گیلان؛ تیمور پورحیدری با تاکید بر کیفیت و رقابتی بودن محصولات سرمایشی و گرمایشی تولید داخلی با شرکت‌های خارجی گفت:بخش خصوصی برای تولید انواع کولر گازی و رادیاتور ۳۰۰ میلیارد تومان در رشت سرمایه گذاری کرده است.
وی همچنین درحاشیه بازدید از خطوط تولید رادیاتور با اشاره به ضرورت تولید محصولات با کیفیت افزود: تولید محصولات سرمایشی و گرمایشی گیلان جزو محصولات با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی است.
تیمور پورحیدری تصریح کرد: در آینده نزدیک محصولات جدید کولر گازی ایستاده تولید شرکت‌های داخلی استان با ظرفیت‌های ۳۶، ۴۸ و ۶۰ هزار روانه بازار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی بخش‌های توسعه‌ای شرکت ایران رادیاتور تا پایان امسال ۱۰۰ نفر دیگر نیز در گیلان مشغول به کار می‌شوند.
مدیر کل صمت گیلان با اشاره به ورود کالا‌های قاچاق بی کیفیت در بازار اضافه کرد: وجود کالا‌های قاچاق به بازار‌های کشور ضربه جدی بر محصولات و تولیدات داخلی است.
تیمور پورحیدری سامانه جامع تجارت برای رهگیری کالا‌ها را راهکار مناسب برای جلوگیری از ورود کالا‌های قاچاق به کشور است.
  • نویسنده : گیل خزر