به گفته معاون وزیر صمت، کالای ایرانی از جمله محصولات کارخانجات پارس خزر که تحت پوشش دانش بنیان نیز قرار گرفته به‌ عنوان اهرمی مؤثر در رونق تولید گیلان و کشور مورد توجه ویژه در رفع موانع خطوط تولید قرار می‌گیرد. به گزارش گیل خزر از کارواشتغال ، حسین فرهیدزاده معاون وزیر صمت و رئیس […]

به گفته معاون وزیر صمت، کالای ایرانی از جمله محصولات کارخانجات پارس خزر که تحت پوشش دانش بنیان نیز قرار گرفته به‌ عنوان اهرمی مؤثر در رونق تولید گیلان و کشور مورد توجه ویژه در رفع موانع خطوط تولید قرار می‌گیرد.

به گزارش گیل خزر از کارواشتغال ، حسین فرهیدزاده معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عصر امروز در جریان بازدید از کارخانه پارس‌خزر و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وزارت صمت و سازمان‌های حمایتی، نگاه ویژه خود را بر رفع موانع صنایع خرد و کلان کشور معطوف کرده‌اند، اظهار کرد: در راستای سیاست‌های حمایت از تولید و حمایت از حقوق مصرف کنتدگان و تولید کنندگان از چند کارخانه گیلان از جمله پارس‌خزر دیدار کرده و با مشکلات آنان آگاه شدیم.

وی با اشاره به ظرفیت ملی و بین‌المللی شرکت پارس‌خزر گفت: پارس خزر یک برند فرامرزی و شناخته شده در سطح کشور است که نقش مهمی در افزایش صادرات محصولات برقی در کشور و حتی منطقه دارد.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به برند شناخته شده کارخانه پارس‌خزر تصریح کرد: کالای ایرانی از جمله محصولات کارخانجات پارس خزر که تحت پوشش دانش بنیان نیز قرار گرفته به‌ عنوان اهرمی مؤثر در رونق تولید استان گیلان و کشور مورد توجه ویژه در رفع موانع خطوط تولید قرار می‌گیرد و در کارخانجات دستکش گیلان نیز شرح مشکلات ارزی و موانع توسعه اشتغال از سوی مسؤولان این کارخانه شنیده و ثبت شد.

به گفته فرهیدزاده، در تعاملی که با همکاری تمامی تولیدکنندگان داریم تلاش‌های وزارت صمت در مسیر  کاهش هزینه‌های تولید و افزایش شتاب چرخه تولید خواهد بود و توقع این است که تولیدکنندگان نیز انرژی خود را صرف بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی کنند.

وی با بیان اینکه به‌ منظور حمایت از تولیدات داخلی و به خصوص در بخش لوازم خانگی، توجهات و نگاه ویژه مدنظر قرار می‌گیرد، گفت: همواره تولیدکنندگان با سامانه تجارت و سامانه ۱۲۴ در تبادل اطلاعات هستند و در این سامانه مشکلات خود را اعلام می‌کنند.