مدیر شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان: بنزین در ۹۰ جایگاه استان به قیمت هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ مجتبی شکوری در گفتگوی تلفنی به خبرنگار صدا و سیما گفت: در پی اختلال پیش آمده در سامانه توزیع سوخت و با تلاش متخصصان امر، ۱۲۹ جایگاه سوخت […]

مدیر شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان: بنزین در ۹۰ جایگاه استان به قیمت هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ مجتبی شکوری در گفتگوی تلفنی به خبرنگار صدا و سیما گفت: در پی اختلال پیش آمده در سامانه توزیع سوخت و با تلاش متخصصان امر، ۱۲۹ جایگاه سوخت در گیلان پس از گذشته ۴۸ ساعت به چرخه توزیع بازگشت و سوخت در همه جایگاه‌ها به جز ۱۲ جایگاه، به صورت آفلاین، بدون کارت و با قیمت هر لیتر ۳ هزار تومان عرضه شد.

وی با اشاره به تلاش کارشناسان شرکت برای اتصال دوباره جایگاه‌های عرضه سوخت به شبکه و عرضه‌ی سوخت به قیمت دولتی، افزود: در حال حاضر سوخت در ۹۰ جایگاه معادل ۷۰ درصد جایگاه‌های سوخت گیلان به صورت آنلاین و با نرخ هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

مدیر شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان با قدردانی از صبوری مردم استان و تلاش کارکنان شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان برای اتصال دوباره بقیه‌ی جایگاه‌های سوخت به مدار توزیع، از شهروندان خواست هنگام سوخت گیری حتما کارت سوخت خودرو را به همراه داشته باشند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)