سی و پنجمین دوره جشنواره کشوری کارگران و کارفرمایان گیلانی برای شرکت در جشنواره «امتنان» تا پایان مهر فرصت دارند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت : کارگران و مدیران واحد‌های تولیدی در استان برای شرکت در جشنواره «امتنان» تا پایان مهر امسال فرصت دارند ، با […]

سی و پنجمین دوره جشنواره کشوری

کارگران و کارفرمایان گیلانی برای شرکت در جشنواره «امتنان» تا پایان مهر فرصت دارند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت : کارگران و مدیران واحد‌های تولیدی در استان برای شرکت در جشنواره «امتنان» تا پایان مهر امسال فرصت دارند ، با مراجعه به سامانه الکترونیک این جشنواره به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir ، در این جشنواره شرکت کنند.

سیاوش آقاجانی افزود : جشنواره «امتنان» با هدف تجلیل از کارگران ، گروه‌های کاری و واحد‌های نمونه در ۳ مرحله مقدماتی، استانی و کشوری در ۳ بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد : ایجاد فضایی برای رشد و پرورش نیروی کار و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کارگری بر روند توسعه، ارج نهادن به اندیشه‌ها و تشـویق نیروهـای کارگری متخصص و مبتکر را از جمله مهمترین اهداف برگزاری سی و پنجمین جشنواره «امتنان» عنوان کرد.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به استقبال جامعه کارگری گیلان در جشنواره «امتنان» در سال‌های قبل، گفت: پارسال از شرکت سیمان خزر لوشان به عنوان واحد نمونه و از شرکت فومن شیمی رشت هم به عنوان کارفرمای سلامت محور در سطح کشوری قدردانی شد.

  • نویسنده : گیل خزر