اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از همه صاحبان اندیشه و هنرمندان دعوت کرد طرح‌های خود را در خصوص پوشش اصیل ایرانی ارائه دهند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت : جشنواره ملی گوهر شاد در استان با بررسی طرح‌ها و راهکار‌های مناسب با پوشش اصیل ایرانی برگزار می‌شود. حجت الاسلام سعید مهدوی افزود: شهروندان خلاق، صاحبان […]

اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از همه صاحبان اندیشه و هنرمندان دعوت کرد طرح‌های خود را در خصوص پوشش اصیل ایرانی ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت : جشنواره ملی گوهر شاد در استان با بررسی طرح‌ها و راهکار‌های مناسب با پوشش اصیل ایرانی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سعید مهدوی افزود: شهروندان خلاق، صاحبان اندیشه و نخبگان گیلان می‌توانند طرح‌های خود را تا ۲۲ بهمن به دبیرخانه این جشنواره به نشانی GoharshadFestival.ir ارسال کنند.

وی از برگزاری جشنواره ملی گوهر شاد در ۲ سطح دانش آموزی و دانشجویی و ایده‌های خلاقانه در بخش‌های فردی و موسسات خبر داد و گفت: در پایان این جشنواره علاوه بر کمک به اجرای طرح‌های دریافتی ، از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)