آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان در پیام مشترکی از حضور حماسی و باشکوه مردم ولایتمدار گیلان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.  گیله خزر  به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ، در پیامی مشترک آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و […]

آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان در پیام مشترکی از حضور حماسی و باشکوه مردم ولایتمدار گیلان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.

 گیله خزر  به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ، در پیامی مشترک آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان از حضور پروشور گیلانیان ولایتمدار قدردانی کردند.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر مردم مقاوم و همیشه در صحنه گیلانِ عزیز در حماسه یوم‌الله ۲۲ بهمن، خوش درخشیده و دشمنان این نظام را با حضور وحدت‌بخش و خیره‌کننده در جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مأیوس کردند.
این وحدت و حضور حماسی با وجود هوای سرد، به‌حق سزاوار تقدیر و تشکر است؛ گیلانیان که در ۲۲ بهمن به‌یادماندنی سال ۹۸ با حضور خیره‌کننده زیر بارش شدید برف با امام امت و آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و آن سابقه درخشان را از خود بر جای گذاشتند، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز نشان دادند که درهر شرایطی، دست از ولایت نخواهند کشید و هیچ‌گاه آرمان‌های انقلاب و عهدی که با امام (ره) بستند را فراموش نخواهند کرد.
اینجانبان از حضور آگاهانه و حماسی مردم فهیم، بصیر و لحظه‌شناس از هر قشر و با هر سلیقه‌ای که با درک درست و حضور در صحنه منجر به خلق حماسه ماندگاری دیگر در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی شدند، تقدیر و تشکر نموده و مراتب سپاس و امتنان خود را از این ملت و تمامی فجرآفرینان، فجر باوران و فجر یاوران اعلام می‌کنیم.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)