رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: محدودیت ترافیکی در میادین شهر‌ها از ۸ صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی اعمال می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۲۲ بهمن ماه تا پایان مراسم راهپیمایی در میادین اصلی همه‌ی […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: محدودیت ترافیکی در میادین شهر‌ها از ۸ صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی اعمال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۲۲ بهمن ماه تا پایان مراسم راهپیمایی در میادین اصلی همه‌ی شهر‌های گیلان اعمال می‌شود.
سرهنگ امیر طالبی افزود: محدودیت ترافیکی در سه مسیر تعیین شده برای راهپیمایی در شهر رشت به سمت میدان شهدای ذهاب (شهرداری) به قرار زیر اعمال خواهد شد.
۱- سپاه پاسداران- میدان پاسداران-میدان فرهنگ- خیابان امام خمینی (ره) -پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب
۲- ورزشگاه شهید عضدی – خیابان نامجو – خیابان حافظ -چهار راه قدس-خیابان امام خمینی (ره) – پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب
۳- بقعه دانای علی- خیابان طالقانی-خیابان معلم- میدان مادر- خیابان سعدی- پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب
رئیس پلیس راهور استان گیلان با بیان اینکه رانندگان می‌توانند از مسیر‌های جایگزین تعیین شده برای تردد استفاده کنند گفت: همشهریان از پارک خودرو در این مسیر‌ها قبل از آغاز محدودیت‌های ترافیکی خودداری کنند، زیرا خودرو‌های متوقف شده در این مسیر‌ها با خودروبر منتقل خواهند شد.
وی همچنین از شهروندان خواست تا با همکاری با ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی، از اصرار برای تردد در مسیر‌هایی که زمان برپایی مراسم راهپیمایی ممنوعیت تردد دارند خودداری کنند.
رئیس راهنمایی و رانندگی استان همچنین گفت: محدودیت ترافیکی در سایر شهر‌های استان نیز با همکاری مردم و پلیس اجرا می‌شود.
پلیس راهور در شهرستان‌های استان اطلاع رسانی‌های لازم را برای سهولت شهروندان و حضور پرشور مردم در مراسم راهپمیایی روز ۲۲ بهمن انجام می‌دهد.

  • نویسنده : گیله خزر