سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان: مسابقه کتابخوانی «برگی از جنگل» به صورت برخط در مساجد گیلان برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان، حجت الاسلام حاجتی با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت میرزا کوچک جنگلی برگزار می‌شود گفت: مسابقه کتابخوانی برگرفته از کتاب «حماسه میرزا […]

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان: مسابقه کتابخوانی «برگی از جنگل» به صورت برخط در مساجد گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان، حجت الاسلام حاجتی با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت میرزا کوچک جنگلی برگزار می‌شود گفت: مسابقه کتابخوانی برگرفته از کتاب «حماسه میرزا کوچک خان» نوشته «حمید گروگان» است.

وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت شرکت در این مسابقه ۳۰ آذر است افزود: علاقمندان می‌توانند برای دریافت متن و سوالات مسابقه به آدرس https://cloud.fahma.org/index.php/s/ofdgibN۸ZczXBFq مراجعه کنند.
سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان همچنین با بیان اینکه علاقمندان می‌توانند با حضور در کانون مساجد محل وشهرستان درا ین مسابقه شرکت کنند گفت: علاقمندان از خانه هم به صورت بر خط می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
حجت الاسلام حاجتی با بیان اینکه ۱۱ عنوان برنامه همزمان با هفته کتاب در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان اجرا می‌شود گفت: طرح پالایش کتاب از دیگر برنامه‌هایی است که در قالب آن، کتاب‌های فرسوده کتابخانه‌های مساجد جمع آوری و کتاب‌های جدید جایگزین می‌شود.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)