روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان از معرفی ۹ باشگاه ورزشی متخلف تا سه شنبه هفته جاری به اماکن انتظامی استان خبر داد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام کرد: این باشگاه‌های ورزشی به دلیل افزایش تعرفه، رعایت نکردن حجاب و عفاف در […]

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان از معرفی ۹ باشگاه ورزشی متخلف تا سه شنبه هفته جاری به اماکن انتظامی استان خبر داد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام کرد: این باشگاه‌های ورزشی به دلیل افزایش تعرفه، رعایت نکردن حجاب و عفاف در باشگاه و فضای مجازی خود، نگهداری و فروش مکمل‌های غیر قانونی و مواد نیروزا، برای پلمپ به اماکن انتظامی معرفی شدند.
همکاری نکردن یا ممانعت از بازرسی مامورین مجاز یا ناظرین فنی اداره کل ورزش و جوانان، افزایش تعرفه، عدم تمدید به موقع پروانه باشگاه، عدم رعایت شعائر و شئون اسلامی به نحوی که اثرات منفی داشته باشد و آسیب جدی به حیثیت جامعه ورزشی وارد کرده باشد، از جمله مهمترین تخلفاتی است که جرائمی، چون لغو دائم پروانه و تعطیلی ۲ ماهه باشگاه‌ها را در پی خواهد داشت.
مردم و علاقمندان به ورزش می‌توانند شکایت خود در این موارد را به سامانه سامد، رسیدگی به شکایات، سایت www.۱۱۱.ir، شماره تماس ۳۲۳۴۵۹۹۳ واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره کل و شماره تلفن ۳۲۳۳۱۴۹۷ تماس گرفته و یا به ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خود مراجعه کنند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)