در یکی از دیدار‌های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال فردا تیم ملوان بندر انزلی در اصفهان با تیم ذوب آهن مصاف می‌دهد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس و از ساعت ۱۵ فردا در فولاد شهر اصفهان تیم‌های ملوان بندر انزلی و ذوب آهن اصفهان […]

در یکی از دیدار‌های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال فردا تیم ملوان بندر انزلی در اصفهان با تیم ذوب آهن مصاف می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس و از ساعت ۱۵ فردا در فولاد شهر اصفهان تیم‌های ملوان بندر انزلی و ذوب آهن اصفهان رو در روی هم قرار می‌گیرند.
ملوان بندر انزلی که یکباره در نیم فصل دوم موتورش روشن شد و با ۲۱ امتیاز به رده یازدهم جدول صعود کرد حالا می‌خواهد خود را به جمع تیم‌های تک رقمی جدول برساند.
شکست دادن ملوان کار راحتی نیست، بخصوص اینکه این تیم نیروی جوان و باانگیزه‌ای در اختیار دارد و شکار قو در نصف جهان کار راحتی نخواهد بود.
اما در آن سوی میدان، ذوب آهن اصفهان هفته هاست رنگ برد را ندیده و آخرین برد این تیم در هفته دوازدهم نیم فصل اول مقابل آلومینیوم اراک رقم خورد تا ذوبی‌ها شرایط نامناسبی در جدول پیدا کنند و با ۱۹ امتیاز روی پله سیزدهم جدول بایستند، آن هم در حالیکه در ۵ هفته اخیر ۳ باخت داشته اند.
مهدی تارتار به خوبی می‌داند برای عبور از بحران باید در این دیدار خانگی پیروز شود وگرنه ممکن است در هفته‌های بعد رتبه‌های پایین‌تر را هم تجربه کند.
بازی رفت دو تیم در انزلی برنده نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)