در یکی از دیدار‌های مهم هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال و در شهرآورد شمال، تیم‌های ملوان بندر انزلی و نساجی مازندران در بندر انزلی به مصاف هم می‌روند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ این مسابقه از ساعت ۱۵ فردا در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران انزلی برگزار می‌شود. تقابل این دو تیم شمالی همیشه جذاب […]

در یکی از دیدار‌های مهم هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال و در شهرآورد شمال، تیم‌های ملوان بندر انزلی و نساجی مازندران در بندر انزلی به مصاف هم می‌روند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ این مسابقه از ساعت ۱۵ فردا در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران انزلی برگزار می‌شود.

تقابل این دو تیم شمالی همیشه جذاب و دیدنی است. دو تیمی که هفته گذشته مقابل مدعیان شکست خوردند و اکنون به دنبال جبران هستند.
مازیار زارع سرمربی ملوان برخلاف پیش بینی‌ها مقابل استقلال به جای بازی دفاعی یک فوتبال هجومی و زیبا را ارایه کرد، اما در نهایت با ۴ گل بدرقه شد تا ملوانی‌ها از هوادارانشان بابت این شکست سنگین عذرخواهی کنند، اما نساجی مازندران درخانه مغلوب سپاهان اصفهان شد و برخی از هواداران از حمید مطهری و شاگردانش ایراد گرفتند تا کدورتی بین آن‌ها و تماشاگران دوآتشه مازنی به وجود بیاید.
نساجی اگرچه روی پله نهم جدول لیگ ایستاده، اما با ملوان رده سیزدهمی فقط ۳ امتیاز فاصله دارد.
تقابل قوی سپید خزر و نساجی مازندران در این هفته می‌تواند یکی از جذاب‌ترین بازی‌های هفته شود.
بازی رفت دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ رسید و اگر دو تیم فردا هم بخواهند امتیاز‌ها را تقسیم کنند به سود سایر تیم‌های میانه جدول خواهد شد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)