معاون سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ساخت ۱۵ طرح گردشگری در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ زهرا جهانی گفت : در نشست کمیته فنی بررسی و ارزیابی طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در گیلان ، ۲۰ طرح پیشنهادی بررسی و برای ۱۵ […]

معاون سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ساخت ۱۵ طرح گردشگری در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ زهرا جهانی گفت : در نشست کمیته فنی بررسی و ارزیابی طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در گیلان ، ۲۰ طرح پیشنهادی بررسی و برای ۱۵ طرح زیرساختی گردشگری موافقت‌نامه اصولی صادر شد.

وی افزود : ساخت ۵ هتل ، ۳ هتل آپارتمان ، یک مهمانپذیر ، ۳ اقامتگاه بوم‌گردی ، یک اقامتگاه سنتی ، یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی و یک مجتمع گردشگری ، طرح‌هایی هستند که برای آن‌ها موافقت نامه اصولی صادر می‌شود.

معاون سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی اداره‌ کل میراث‌فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان گفت : پیش‌بینی می‌شود سرمایه اولیه مورد نیاز برای تاسیس این طرح‌ها بیش از ۴ هزار میلیارد ریال است که با افتتاح این طرح‌ها برای ۱۶۵ نفر شغل ایجاد می‌شود.

زهرا جهانی افزود: با ۵ طرح از طرح‌های تقاضا شده به دلیل تغییر کاربری مخالفت شد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)